Pages Menu
Categories Menu

Posted by on lut 18, 2022 in Miasta, OZE, Patronat medialny, Wydarzenia | 0 comments

Wciąż możesz wykorzystać szansę, aby zgłosić swój udział w Targach ENEX!

Wciąż możesz wykorzystać szansę, aby zgłosić swój udział w Targach ENEX!

Jazdy testowe samochodami elektrycznymi, prezentacja najnowszych modeli aut, gra miejska w strefie MiastOZE oraz najnowsze rozwiązania technologiczne – to wszystko czeka na Was już od 23 do 24 lutego br. w Targach Kielce!

Ponad 170 Wystawców z 14 krajów weźmie udział w tegorocznych targach ENEX. Najnowsze rozwiązania dronowe, nowoczesne systemy montażowe i fotowoltaiczne, najnowsze modele inwerterów i pomp ciepła, kompletne systemy grzewcze, a także stacje do ładowania samochodów elektrycznych i osprzęt elektroinstalacyjny – to tylko mała część oferty tegorocznych Wystawców. Podczas targów nie zabraknie premier produktowych. Nowości zaprezentują takie firmy jak: Solar Edge Home, BMZ Poland, Galmet i Viessmann.

Wybierz się w podróż do strefy MiastOZE

Podczas targów Enex powstanie MiastOZE – wielka strefa wystawiennicza Pasażu Energetycznego GLOBEnergia. To miejsce branżowych spotkań oraz konsultacji inwestorów z wykonawcami i praktykami. W strefie wystawowej znajdzie się wielu producentów i głównych dystrybutorów. Pojawi się również możliwość dyskusji, rozmów i porad ze specjalistami, a także udziału w ciekawych warsztatach i pokazach. W Grze Miejskiej MiastOZE będzie można wygrać atrakcyjne nagrody rzeczowe. Nie zabraknie premier urządzeń i produktów.

Merytorycznie o branży

Tradycją targów Enex stały się już branżowe fora: Forum Fotowoltaiczne Solar+ i Ogólnopolskie Forum Pomp Ciepła. Tematy poruszane w trakcie obu wydarzeń dotyczą nowości na rynku, problemów instalacyjnych czy nowatorskich sposobów wykorzystania fotowoltaiki i pomp ciepła. Konferencja Energia PL poświęcona energetyce w Polsce to okazja do omówienia kwestii związanych z magazynowaniem energii, a konferencja HEAT not LOST dotyczy tematyki poprawy efektywności energetycznej oraz produkcji energii w rozproszeniu.

Elektromobilność – dobry kierunek

Strefa Elektromobilności przygotowana przez Forum Elektromobilności to kolejne z atrakcji dodatkowych targów Enex. Bardzo dużym zainteresowaniem zwiedzających cieszą się jazdy pokazowe samochodami elektrycznymi na specjalnie przygotowanym torze. Wśród zaprezentowanych aut pojawią się m.in. modele marki TESLA: model X, model S i model 3.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

Targi Enex odbędą się od 23 do 24 lutego 2022 roku w Targach Kielce. Wydarzeniu towarzyszą Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH oraz Międzynarodowe Targi Izolacji 4Insulation.