Pages Menu
Categories Menu

Posted by on cze 12, 2022 in Uncategorized | 0 comments

Salon z otwartym tarasem –  jaki oczyszczacz powietrza wybrać?

Salon z otwartym tarasem – jaki oczyszczacz powietrza wybrać?

Salon z otwartym tarasem, to często spotykany styl budowania nie tylko w domach, ale także mieszkaniach deweloperskich, szczególnie w dużych miastach. Takie rozwiązanie, sprawia, że taras jest często pozostawiony otwarty. Wydawać by się mogło, że takie wietrzenie mieszkania jest bardzo korzystne, jednak niestety nic bardziej mylnego. Unoszące się w powietrzu zanieczyszczenie, w tym pyły zawieszone, alergeny, wirusy bakterie z łatwością wówczas przedostają się do naszych domów.

Nie najlepsza jakość powietrza wpływa negatywnie na nasz organizm, szczególnie narażone są najmłodsze dzieci a także ciąży. Nie musimy jednak rezygnować z pozostawiania otwartych drzwi na taras, ponieważ ochronić nas mogą dobrej jakości oczyszczacze powietrza.

Co warto wiedzieć kupując oczyszczacze powietrza?

Oczyszczacz powietrza to zaawansowane urządzenie służące do jego sterylizacji. Dzięki tego typu urządzeniu skutecznie wyeliminujemy z powietrza groźne dla zdrowia zanieczyszczenia, co korzystanie wpływa na zdrowie, sen i ogólne samopoczucie. Oczyszczacz powietrza powinien być dobrze dobrany pod kątem powierzchnia pomieszczenia w którym stanie urządzenie. Należy pod tym kątem dobrać powierzchnię a także wydajność oczyszczania. Dobrze dobrany oczyszczacz powietrza to gwarancja jego najwyższej możliwej skuteczności. Profesjonalne oczyszczacze powietrza zazwyczaj pracują wieloetapowo, wykorzystując różne metody filtracji, jak filtr HEPA cz jak w przypadku oczyszczaczy Vestfrost powietrza nawet lampę UV. Dlaczego złożoność procesu jest tak ważna? Odpowiedź jest bardzo prosta, ponieważ im więcej wartościowych metod filtracji, tym jej sama skuteczność jest dużo lepsza. Warto zwrócić uwagę również na głośność pracy urządzenia, czy dodatkowe funkcje np. funkcja jonizacji. Niektórymi urządzeniami można sterować przy pomocy aplikacji mobilnej jak w przypadku oczyszczaczy powietrza Vestfrost.

źródło: freepik.com

Oczyszczacze Vestfrost powietrza- dobra jakość i atrakcyjna cena

Oczyszczacze Vestfrost powietrza to nowość na rynku polskim oczyszczaczy powietrza. Okazuje się jednak, że pomimo dość młodego stażu to urządzenia z wysokiej półki. Wieloetapowa filtracja, ciche działanie, funkcja automatycznej pracy, możliwość obsługi przy pomocy aplikacji mobilnej to tylko niektóre zalety tych urządzeń do oczyszczania powietrza.

Oczyszczacze Vestfrost powietrza są także dużo bardziej atrakcyjne pod względem ceny, niż np. wiodąca marka Sharp.

Wśród oczyszczaczy tego duńskiego producenta znajdziemy:

  • Vestfrost VP-A1M30WH do powierzchni 42 m2

  • Vestfrost VP-A1Z40WH do powierzchni 48 m2

  • Vestfrost VP-A1S70WH do powierzchni 80 m2

Dobrze dobrany oczyszczacz powietrza, wykorzystujący do pracy znane i sprawdzone metody filtracji to gwarancja dużej skuteczności. Tego typu urządzenie sprawdzi się także w dużych salonach z tarasami. To inwestycja w zdrowie, dobry sen i lepsze samopoczucie. Tego typu urządzenia najlepiej kupować w profesjonalnych sklepach.

Artykuł sponsorowany, zawiera treści reklamowe, powstał we współpracy z GoodAIR.pl