Pages Menu
Categories Menu

Posted by on maj 27, 2021 in Uncategorized | 0 comments

O czym pamiętać wybierając klej montażowy do betonu?

O czym pamiętać wybierając klej montażowy do betonu?

Klej montażowy do betonu przydaje się często w trakcie prac wykończeniowych podczas budowy i remontu domu, a także wtedy, gdy chcemy wykonać jakieś prace w ogrodzie, na przykład naprawić uszkodzone elementy aranżacji przydomowej przestrzeni. Warto więc mieć go zawsze w skrzynce z narzędziami. Ale jak wybrać dobry klej do betonu? Czy może go zastąpić zwykły klej montażowy? Na te i inne pytania odpowiadamy w poniższym artykule.

Jaki klej montażowy będzie odpowiedni do betonu?
Większość klejów montażowych, nawet jeśli reklamowane są jako uniwersalne, znajduje zastosowanie głównie w domu – można ich używać do klejenia ceramiki, szkła czy drewna.

Niewiele jest jednak takich, które sprawdzą się również w ogrodzie. Jednym z nielicznych wyjątków jest klej Fix All. To unikalny produkt o nowatorskim składzie, który świetnie się sprawdza zarówno w domu, jak i w ogrodzie – i to w każdych, nawet najbardziej ekstremalnych warunkach. Przy jego pomocy można łączyć dowolne betonowe elementy, od ozdobnych drobiazgów po duże architektoniczne płyty. Fix All poradzi sobie bez problemu z każdym wyzwaniem.

Co powinien mieć w składzie klej do betonu?
Aby klej montażowy do betonu był w stanie naprawdę trwale połączyć elementy wykonane z tego materiału budowlanego, powinien zawierać w składzie polimery hybrydowe SMX. To one odpowiadają za przyczepność i trwałość kleju, a także jego odporność na zmienne i często niekorzystne warunki atmosferyczne, w tym mróz, wilgoć i silne promieniowanie słoneczne. Dzięki nim klej do betonu jest też elastyczny, to znaczy nie poddaje się drganiom podłoża i innym wibracjom. Polimery hybrydowe SMX do odkrycie, które zrewolucjonizowało branżę budowlaną. Więcej informacji pod adresem https://tosieklei.pl/klej-do-betonu.

Na co zwrócić uwagę wybierając klej do betonu?
Wybierając klej do betonu nie warto kierować się ceną. O wiele ważniejsze są parametry techniczne takiego produktu, od nich przecież zależy trwałość wykonanych przy jego użyciu prac. Czytajmy więc uważnie etykiety na opakowaniach i sprawdzajmy opinie w internecie – w ten sposób najłatwiej możemy zweryfikować skuteczność interesującego nas kleju i dzięki temu nie będziemy żałować dokonanego zakupu.

Artykuł sponsorowany, zawiera lokowanie produktu.