Pages Menu
Categories Menu

Posted by on cze 12, 2022 in Uncategorized | 0 comments

Mieszkanie z ogrodem w centrum miasta – jak oczyścić powietrze?

Mieszkanie z ogrodem w centrum miasta – jak oczyścić powietrze?

Mieszkanie z ogrodem to marzenie wielu osób, kto nie chciałby móc wyjść rano na kawkę w sprzyjających warunkach pogodowych. Spora część osób decyduje się na budowę domu, czy mieszkanie poza miastem, nie jest to jednak w miastach także jest popyt na tego typu mieszkania z ogrodem.

Miasto to szereg udogodnienie, ale także zagrożeń, np. tych wynikających z zanieczyszczeń powietrza, niestety problem czystości powietrza w Polsce jest znaczący, szczególnie jeśli mieszkamy w większym mieście, raczej będzie on odczuwalny. Jak uchronić się przed negatywnymi skutkami zanieczyszczeń powietrza?

Oczyszczacze firmy Vestfrost oddychasz pełną piersią nawet w mieście?

Nie musisz rezygnować z mieszkania w mieście, nawet jeśli masz obawy co do czystości powietrza. Nie jest łatwo uchronić się przed szkodliwymi skutkami zanieczyszczeń przebywając na dworze, nie sposób także nie otwierać okien w mieszkaniu, jest znacznie łatwiejszy sposób na niwelowanie zanieczyszczeń we własnym mieszkaniu, nawet jeśli mieszkamy w dużym mieście. Oczyszczacze firmy Vestfrost to proste, funkcjonalne i skuteczne urządzenie, dzięki któremu problem z zanieczyszczeniami powietrza będzie praktycznie nieistniejący.

Oczyszczacze firmy Vestfrost pojawiły się na polskim rynku już w 2021 roku i od razu zyskały wielu zadowolonych klientów, wszystko to dzięki złożonej filtracji, która zachodzi przy wykorzystywaniu wielu skutecznych filtrów, jak filtr węglowy, HEPA wstępny, czy innych sposobów filtracji jak lampa UV, czy jonizator. Skuteczność tego typu urządzenia jest na tyle duża, że nie da się jej nie odczuć.

źródło: freepik.com

Jakie oczyszczacze firmy Vestfrost znajdziemy w profesjonalnych sklepach?

Niektórzy twierdzą, że największą wadą oczyszczaczy firmy Vestfrost jest mała możliwość wyboru, ponieważ firma na rynek wypuściła jedynie 3 modele, jednak istnieje nadzieja, że to nie ich ostatnie słowo w branży oczyszczaczy.

Oczyszczacze od Vestfrost:

  • VESTFROST VP-A1M30WH oczyszczacz powietrza– najmniejszy oczyszczacz od Vestfrost, choć jest bardzo niewielkich rozmiarów, jego powierzchnia oczyszczania i wydajność, wcale nie jest najmniejsza, powierzchnia wynosi 42 m2, natomiast wydajność 340m3/h. Filtruje powietrze wieloetapowo, pracuje cicho, posiada blokadę rodzicielską, może działać w trzech trybach pracy, sterować urządzeniem można przy pomocy aplikacji mobilnej.

  • Vestfrost VP-A1Z40WH- różni się od modelu VESTFROST VP-A1M30WH oczyszczacz powietrza wielkością oraz powierzchnią oczyszczania i wydajnością, w tym modelu wynosi 48 m2 i 350 m3/h. Tak jak każdy z oczyszczaczy firmy Vestfrost filtruje powietrze wieloetapowo, pracuje niezwykle cicho, posiada blokadę rodzicielską a także możliwość zdalnego sterowania.

  • Vestfrost VP-A1S70WH- największy model od Vestfrost nadaje się zarówno do użytku domowego, jak również dużych powierzchni biurowych, powierzchnia oczyszczania tego modelu wynosi 80 m2. Pracuje bardzo cicho, filtruje powietrze przy wykorzystaniu kilku najlepszych metod filtracji. Obsługa jest maksymalnie prosta i tak jak w przypadku VESTFROST VP-A1M30WH oczyszczacz powietrza oraz Vestfrost VP-A1Z40WH, można także największym oczyszczaczem firmy Vestfrost sterować przy pomocy aplikacji mobilnej.

Artykuł sponsorowanny, zawiera treści reklamowe, powstał we współpracy z GoodAIR.pl