Pages Menu
Categories Menu

Posted by on lip 22, 2021 in Patronat medialny, Wydarzenia | 0 comments

25. edycja Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON

25. edycja Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON

Jako patron medialny serdecznie zapraszamy na 25. edycję Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska ENVICON, który odbędzie się w dn. 12 – 13 października 2021 r. w formie hybrydowej – w Poznaniu oraz online.

Kongres ENVICON obejmuje swoją tematyką wszystkie najważniejsze aspekty ochrony środowiska i jest doskonałą okazją do tego, aby każdy przedsiębiorca, samorządowiec, naukowiec czy po prostu pasjonat ochrony środowiska mógł poszerzyć swoją wiedzę.

ENVICON to Kongres, który wyznacza nowe trendy i kierunki rozwoju ochrony środowiska w Polsce z uwzględnieniem wymagań Unii Europejskiej. Jego celem jest tworzenie platformy wymiany doświadczeń oraz poglądów pomiędzy wszystkimi podmiotami działającymi w sektorze ochrony środowiska.

ENVICON to także konkursy: Nagroda Pracy Organicznej, Puchar Recyklingu, Dyrektor Roku Zakładu Oczyszczania Miasta, Promotor czystej energii oraz Ekoodpowiedzialni w biznesie. Finał konkursów odbywa się podczas wieczornej Gali Kongresu.

Więcej informacji na stronie: envicon.abrys.pl

Szczegółowych informacji udzieli koordynator kongresu Paulina Wolna, tel. kom.: 881 932 976, adres e-mail.: p.wolna@abrys.pl.