Pages Menu
Categories Menu

Posted by on wrz 7, 2022 in Dachy zielone, NBS, Retencja, Tarasy, Wyróżnione | 0 comments

Rośliny na ziemiankę – Rozchodniki idealne rośliny na ziemiankę i piwniczkę ogrodową

Rośliny na ziemiankę – Rozchodniki idealne rośliny na ziemiankę i piwniczkę ogrodową

Jak zazielenić ogrodową piwniczkę? Czym obsadzić ziemiankę? Jakie zastosować rośliny na ziemiankę? Jak założyć skalniak na ziemiance? Jak obsadzić ziemiankę? Jakie rośliny na piwnice ogrodowe? Czym przykryć ziemiankę?

Dobrym sposobem jest rozłożenie wzmocnionej maty rozchodnikowej. Efekt będzie widoczny od razu. Piwniczka ziemna na działce będzie cieszyć nasze oczy.

Zrób to sam – ziemianka ogrodowa zamiast lodówki

Rozchodniki to rośliny sucholubne, nie trzeba ich kosić ani regularnie podlewać. Rozchodniki to idealne rośliny na ziemiankę. Wiosną i latem kwitną. Jesienią przebarwiają się na piękne kolory.

Po rozłożeniu maty rozchodnikowej efekt zazielenienia piwniczki ogrodowej będzie widoczny od razu. Powstanie skalniak na ziemiance. Jeśli zastanawiasz się jakie rośliny posadzić na piwnicy ogrodowej, to skorzystaj z naszego doświadczenia.

Przydomowa ziemianka to swego rodzaju magazyn w ogrodzie, którego główna część znajduje się pod ziemią. Miejsce służy do przechowywania artykułów spożywczych. Rozwiązanie cieszy się obecnie dużym zainteresowaniem. Wielu właścicieli ogrodów odkrywa na nowo starodawne metody gromadzenia żywności i buduje naturalne piwniczki.

Przydomowa ziemianka to najtańszy i najlepszy magazyn. Podziemną przestrzeń cechuje zimno i wysoka wilgotność. W ziemiance panują odpowiednie warunki do przechowywania żywności. A co najważniejsze piwniczka ogrodowa to ekologiczne i oszczędne rozwiązanie – żadnych opłat za prąd.

Na zdjęciu realizacja przydomowej ziemianki z ogrodu prywatnego klienta. Zdjęcie wykonano zaraz po instalacji maty rozchodnikowej na dachu ziemianki, pod koniec sierpnia 2022.

Dobór i dostawa materiałów do zazieleniania ziemianek i piwniczek ogrodowych. Informacje i oferta: piotr.wolanski@dachyzielone.net, tel. 607 616 691

Doradzamy. Dostarczamy małe i duże ilości w każde miejsce na terenie Polski. Zadzwoń lub napisz.

Zobacz też:

Rozchodniki na zielone dachy

Jak zrobić we własnym zakresie lekki zielony dach

Rozchodniki rośliny odporne na duże nasłonecznienie i suszę