Pages Menu
Categories Menu

Posted by on lut 6, 2023 in GOZ, OZE, Patronat medialny, Wydarzenia | 0 comments

33. Konferencja Nowe życie składowiska odpadów – eksploatacja, rekultywacja, odzysk surowców i energii

33. Konferencja Nowe życie składowiska odpadów – eksploatacja, rekultywacja, odzysk surowców i energii

Zapraszamy do udziału w 33. Konferencji Nowe życie składowiska odpadów – eksploatacja, rekultywacja, odzysk surowców i energii, nad którą patronat medialny objął nasz portal ZielonaInfrastruktura.pl. Jest to najważniejsza branżowa konferencja, która kompleksowo obejmuje tematykę składowisk odpadów. W tym roku spotkamy się 14 -16.03.2023 r. w Hotelu Green Mountain w Karpaczu.

Konferencja stanowi płaszczyznę do spotkania i wymiany doświadczeń przez eksploatatorów, dostawców technologii oraz ekspertów i naukowców. Od lat stanowi ona istotny element w kalendarzach specjalistów ze względu na możliwość podjęcia dyskusji na istotne branżowo tematy.

W kolejnej edycji wydarzenia, w tym roku pod odświeżoną nazwą, przedstawione zostaną zagadnienia, które są przyszłością dla branży np. pozyskanie energii na składowisku czy landfill mining – odzysk surowców.

W kontekście obecnie funkcjonujących kwater organizator skoncentruje się na zagadnieniach dotyczących biogazu składowiskowego czy minimalizacji negatywnego wpływu składowania odpadów na środowisko – kwestia pożarów czy odcieków składowiskowych.

Zostaną również zaprezentowane dobre przykłady rekultywacji zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Konferencja jest wyśmienitą okazją do nawiązania wartościowych kontaktów i zaczerpnięcia dużej dawki wiedzy.

Więcej informacji na: https://skladowiskowa.abrys.pl/

 

Artykuł zawiera treści reklamowe

Patronat medialny: